KONST / Litografier / Litografier 15054113
nr 1505 4113
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Litografier, triptyk, Signerad, numrerad EA, yttermått inklusive ram: 80x60 cm
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 november 2022
kl 19:15:44
100 kr
200 kr